Ovaj vikend je obilježen 65. dan slavonskih planinara.
U Parku prirode Papuk, na Jankovcu, ovu nedjelju 5.7.2015.g. se održao susret slavonskih planinara.
Ovdje (na stranici o ‘Izletima na kojima smo bili’) pročitajte što se događalo i kako nam je bilo, a proizašlo je iz pera naše planinarke Valentine Bušić. Fotografije nam je ustupio Berislav Tkalac.
Ukoliko niste bili na ovom događanju pridružite nam se drugi puta.
Pratite nas i lajkajte
