• This event has passed.

Karavanke – Golica “Svijet narcisa”

22/05/2020 13:00 - 24/05/2020 22:00

380kn

ALPE  KARAVANKE

G O L I C A  ( “svijet narcisa ” )

(  VELIKA  GOLICA / KAHLKOGEL )

1836 m/nm

22.05.-24.05.2020. godine

– cijena prijevoza:  =380,00 kuna ( na bazi 35 prijavljenih sudionika )

– cijena noćenja:

1)   Dom Pristava na Javorniškom rovtu – 975 m/nm,  1 noćenje x 15 € + 1,50 €t urističke takse
2)   Koča na Golici, – 1582 m/nm, 1 noćenje x 9 € + 1,50 €  turističke takse (mogućnost korištenja posteljine – 2 €)

– ponuda hrane i pića u oba doma, moguće je dogovoriti, između ostaloga i polupansion.

P  O  L  A  Z  A  K:

22.05.2020. godine ( PETAK ), u 13 h (!??) kod SPARA ( ex: BILLA ), auto-cestom OSIJEK-autocestom-ZAGREB-autocestom-BREGANA-autocestom-LJUBLJANA-autocestom – JESENICE- državnom ( lokalnom ) cestom-KOROŠKA  BELA-državnom ( lokalnom ) cestom-do parkinga  kod  Doma Pristava na Javorniškom rovtu-NOĆENJE.

T   U   R   E:

23.05.2020.  godine  ( S U B O T A )

Ustajanje   ujutro,   u   07.00   h,   doručak,   i   polazak   na   turu, u 08.00 h, sa kompletnom planinarskom opremom! Svi oni, koji nemaju namjeru ići na turu, ostaju u Domu Pristava, i planiraju ture u okolini doma.

Markiranim putem u smjeru Koče na Golici, cca 4 sata hoda. Po dolasku do kuće, ovisno o vremenu i raspoloženju sudionika ture, postoji mogućnost uspona na vrh Golice istog dana.

NOĆENJE.

24.05.2020. godine  ( N E D J E LJ A )

Ustajanje po prethodnom dogovoru, doručak, i spremanje za uspon na najviši vrh Golice, Velika Golica / Kahlkogel  1836 m/nm. Uspon  cca 1 h.

Po obavljenom usponu, povratak do Koče na Golici, odmor, ručak, te spremanje za spust do parkinga u Planini pod Golico.

Po spustu sa planine, otvara se mogućnost posjete planinskom muzeju Planinske zveze Slovenije u Mojstrani, te u smjeru povratka, posjeta Bledu.

Dolazak u Osijek, u večernjim satima.

U P L A T E:    Tereziji   Novoselić

P R I J A V E:  Terezija ( Tea ) Novoselić , tel. 098-59-63-66.

e-mail:  terezija55@gmail.com

Darko    Prusina ,   tel. 099-79-68-063.

e-mail: d.benjaminus@gmail.com

V   A   Ž   N   O  !!!

NAPOMENA:

Svi zainteresirani za sudjelovanje u izletu, u organizaciji PD ZANATLIJA Osijek, prilikom prijave-upisa u popis sudionika, OBVEZNO predočiti člansku iskaznicu sa uplaćenom članarinom za tekuću planinarsku godinu, te uplatiti najmanje pola iznosa od predviđene kotizacije (=190,00 Kuna)!

Svi prijavljeni za sudjelovanje u izletu, mogu isti otkazati, najkasnije 21 dan prije same realizacije izleta, odnosno unutar toga roka, ako postoje opravdani razlozi (smrtni slučaj, rođenje djeteta, bolest i sl.) za odustajanjem, kada će se izvršiti povrat novca.

Također, za slučaj možebitnog otkaza sudjelovanja u izletu, unutar 21 dana do realizacije istog, povrat predujma će se izvršiti, isključivo, ako sudionik pronađe zamjenu, i na taj način kompenzira svoje sudjelovanje!!!

U protivnom, povrat predujma se neće izvršiti !!!

Kod upisa-prijave zainteresiranih sudionika OBVEZNO prijavu potpisati, i navesti kontakt broj telefona, mail adresu i sl. !

Za organizatora  PD ZANATLIJA Osijek:
Darko  Prusina

Start: