Poštovani posjetitelji,
Plan izleta našeg društva izrađen je s najboljom namjerom kako bismo vam pružili nezaboravna iskustva i trenutke provedene u prirodi. Ipak, želimo naglasiti da je plan podložan promjenama zbog različitih razloga, kao što su vremenske prilike, privatne okolnosti ili odluke izvršnog odbora društva.
Za svaki pojedini izlet uvijek se možete informirati kod zaduženog vodiča. Ako vodič nije naveden, sve dodatne informacije možete dobiti utorkom na sastanku društva, koji se održava u 19:30 na adresi J. J. Strossmayera 1, prvi kat.
Na sljedećoj poveznici možete preuzeti PDF dokument s planom izleta za ispis. Molimo vas da obratite pažnju na verziju dokumenta – ovdje će uvijek biti dostupna najnovija i ažurirana verzija plana!
Sretan put i uživajte u svakom koraku!
Via Adriatica
Marčana –Plomin
petak-nedjelja, 16.11.-18.11.2018.g.
Odredište: Istra (Marčana – Plomin)
Nadnevak: petak do nedjelja, 16. studenog 2018.g. do 18. studenog 2018.g.
Vrijeme i mjesto polaska: petak u 14:00 sati, kod autopraonice iza Špara, Sjenjak
Povratak: u Osijek u večernjim (noćnim) satima 18. studenog 2018.g.
Cijena prijevoza: 350,00 kuna (na bazi 40 sudionika) + noćenje (55 kn), 2 noćenja
Plan izleta:
– polazak 16.11.2018.g. u 14:00 sati, kod autopraonice iza Špara, Sjenjak
– dolazak u Skitaču u večernjim satima
– druženje, noćenje
– u subotu 17.11.2018.g. u 7 sati polazak na cjelodnevno hodanje, prijevoz do početne točke kod mjesta Marčana. Taj dan hodamo do Raše (oko 24 km) ili do mosta na Raši, ovisi o spremnosti grupe
– povratak u Skitaču, večera, druženje, noćenje (moguće je organizirati topli obrok, svi sudionici se trebaju pri prijavi i uplati odlučiti žele li topli obrok ili ne, zbog najave domaćinima za pripremu obroka). Prije nego se vratimo u Skitaču, ovisno o vremenu moguć posjet Labinu.
– u nedjelju 18.11.2018.g. nastavljamo hodanje (od mjesta gdje smo prethodni dan završili s hodanjem) do Plomina (od kojeg počinje uspon na Učku). Polazak je planiran oko 8 sati. Hodanje od Raše do Plomina (oko 18 km)
– autobus nas čeka u Plominu i vozi za Osijek. Planinari koji se u nedjelju neće odlučiti na hodanje mogu provesti slobodno vrijeme hodanjem u vlastitom aranžmanu ili (ovisi o autobusu) mogu slobodno vrijeme provesti šetajući se Plominom.
– dolazak u Osijek u večernjim satima.
NAPOMENE:
Voditelj izleta
Jela Knežević, 099/731-65-77
Irena Petranović, vodič pripravnik