Iz Arheološkog muzeja Osijek stiže nam pozivnica za Noć muzeja koja će se održati u petak 25.1. Teme su više nego planinarske, a detaljni program pročitajte u nastavku:
U petak, 26. siječnja održat će se 19. po redu Noć muzeja. Tema je “Muzeji i nova publika”.


