• This event has passed.

Proljeće na Krndiji

26/03/2023

12€

Zbog promjene na ljetno računanje vremena, u nedjelju 26.03.2023.g., pomičemo polazak na izlet na 8 sati.

PROLJEĆE NA KRNDIJI – 26.03.2023.

Plan puta:

7.00 polazak iz Osijeka, parkiralište kod autopraonice na Sjenjaku (uobičajeno). Povratak je planiran u kasnim popodnevnim satima, oko 17.00 sati.

Vožnja cestom od Osijeka prema Našicama. Kratka pauza u Našicama. Nastavak puta u pravcu Gradca.

Planinarska ruta: Fegerovac – Bedemgrad – Bošnjakovo brdo (spilja) – Lončarski vis – Paulinovac

Vrijeme hodanja: oko 4 sata

Visinska razlika: 200metara

Težina puta: lagan planinarski markirani i nemarkirani put, izlet primjeren za sve dobne skupine i planinare početnike

Potrebna oprema: čvrste planinarske gojzerice, odjeća u skladu s vremenskim prilikama i godišnjem dobu (kapa, šal, rukavice, slojevita odjeća), ponijeti zaštitu od kiše, ponijeti min. 1L tekućine,planinarski štapovi prema vlastitom izboru, preporučeni u slučaju snijega.

Informacije o prehrani: ponijeti hrane prema osobnim potrebama, iz ranca;plan je naložiti vatru na Pulinovcu i ispeći nešto.

Informacije o prijevozu: Planirani prijevoz je unajmljeni autobus.

Cijena izleta: 12 eura

Prijave i uplate: utorkom na sastancima Društva kod Terezije Novoselić;uplatiti možete i na račun PD Zanatlije, broj je na stranicama Društva, u opis plaćanja staviti Krndija

Prijaviti se možete i na mail ruzicapetrovic62@yahoo.com ili mob. 091 602 20 46 kod Ružice Petrović

NAPOMENA: Svi sudionici moraju imati opremu prilagođenu vremenskim uvjetima. Na izletu vode računa o vlastitoj sigurnosti i sigurnosti svih ostalih sudionika izleta.

Vodič: Željko Petrović; mob. 091 730 41 29

Organizator: PD Zanatlija Osijek