• This event has passed.

08/11/2019 12:00 - 10/11/2019 22:00

340€

M  A  R  T  I  NJ  E

na  Belecgradu ( IVANŠČICA )

Ivanečkom planinarskom obilaznicom

08.11.-10.11.2019. godine

– cijena prijevoza:  =260,00 kuna;

– cijena noćenja:

1)   Planinarska kuća Belecgrad – 445 m/nm ,  2 noćenja x 40 Kn

–  moguće je dogovoriti i kuhani obrok poslije odrađene planinarske ture, npr.grah s kobasicom -20

kn, gulaš –25 kuna………..itd.

P  O  L  A  Z  A  K:

08.11.2019.   godine ( PETAK ), u 12 h kod SPARA ( ex: BILLA ), OSIJEK-podravskom magistralom-VIROVITICA-državnom cestom-ĐURĐEVAC-KOPRIVNICA-županijskom cestom-LUDBREG-VARAŽDINSKE TOPLICE – LUDBREG—NOVI MAROF-MADŽAREVO-PODRUTE-BUDINŠČINA-BELEC-NOĆENJE.

T   U   R   E:

09.11.2019.  godine  ( S U B O T A )

Ranije ustajanje , zbog realizacije planinarske ture, te transfer prijevozom do Ivanca , odnosno Prigorca , mjesta na sjevernim obroncima Ivanščice, gdje starta planinarska tura u obilasku Ivanečke planinarske obilaznice, cca 6 sati hoda.

Po realizaciji planinarske ture, transfer prijevozom od Prigorca do Belca i Belecgrada.

Večera po prethodnom dogovoru i noćenje.

10.11.2019. godine  ( N E D J E LJ A )

Spavanje  do “MILE  VOLJE”, i potom sudjelovanje na MARTINJU pod Belecgradom.

Dolazak u Osijek, u večernjim satima.

U P L A T E:    Tereziji   Novoselić

P R I J A V E:  Terezija ( Tea ) Novoselić , tel. 098-59-63-66.

e-mail:  terezija55@gmail.com

Darko    Prusina ,   tel. 099-79-68-063.

e-mail: d.benjaminus@gmail.com

V   A   Ž   N   O  !!!

NAPOMENA:

Svi zainteresirani za sudjelovanje u izletu, u organizaciji PD ZANATLIJA Osijek, prilikom prijave-upisa u popis sudionika, OBVEZNO predočiti člansku iskaznicu sa uplaćenom članarinom za tekuću planinarsku godinu, te uplatiti najmanje pola iznosa od predviđene kotizacije (=130,00 Kuna)!

Svi prijavljeni za sudjelovanje u izletu, mogu isti otkazati, najkasnije 21 dan prije same realizacije izleta, odnosno , unutar toga roka, ako postoje opravdani razlozi ( smrtni slučaj, rođenje djeteta, bolest i sl. ) za odustajanjem, kada će se izvršiti povrat novca.

Također, za slučaj možebitnog otkaza sudjelovanja u izletu, unutar 21 dana do realizacije istog, povrat predujma će se izvršiti, isključivo , ako sudionik pronađe zamjenu, i na taj način kompenzira svoje sudjelovanje!!!

U protivnom , povrat predujma se neće izvršiti !!!

Kod upisa-prijave zainteresiranih sudionika OBVEZNO prijavu potpisati , i navesti kontakt broj telefona , mail adresu i sl. !

Za organizatora  PD ZANATLIJA Osijek:

Darko  Prusina

Google Photo