Nagrada IO HPS-a za najbolje organiziranu akciju u 2023.g.

prosinac 19, 2023 Jela Knežević

Dana 18.12.2023.g. u 18 sati, na adresi Josipa Kozarca 22 u Zagrebu održana je svečana Novogodišnja sjednica HPS-a. Sjednicu je otvorio predsjednik Darko Berljak i izrazio svima dobrodošlicu. O radu HPS-a u protekloj godini izvješće je podnio glavni tajnik HPS-a Alan Čaplar. U svome izvješću o događanjima i akcijama tijekom 2023.g. posebno je naglasio održavanje 1. Susreta malih planinara Hrvatske u Brodskom Drenovcu kao najbolje organiziranoj akciji tijekom 2023. godine.

Nakon izvješća o radu prikazan je video koji će služiti u 2024.g. kao promotivni materijal povodom 150 godina planinarstva u Hrvatskoj.

Uslijedilo je i proglašenje najboljih u 14 kategorija: najboljem društvu, najboljoj planinarskoj kući, najboljim domarima, speleolozima, itd… ponosni smo i sretni što se i mi nalazimo među nagrađenima! Naše društvo PD “Zanatlija” Osijek, nagrađeno je za najbolje organiziranu akciju u protekloj godini, akciju “1. Susret malih planinara Hrvatske”.
Nagrade najboljima su uručili Igor Eterović predsjednik Izvršnog odbora HPS-a i Darko Berljak predsjednik HPS-a.

Nakon sjednice i podjele nagrada održao se skroman domjenak za sve nazočne. Družili smo se sa dragim ljudima, poznatima i upoznavali nove, primali čestitke i komplimente što smo i ostalim nagrađenima upućivali. Lijepo je biti u takvom odabranom društvu. Ponosni smo na sebe i sve naše članove koji su se potrudili u organizaciji i realizaciji naše akcije. Radosni smo što su naše napore i naš rad uočili i ostali kojima je planinarenje stil života.

Google Photo